logo

Agencja interaktywna Tarnów

Działamy w całej Polsce oraz na całym świecie. Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt.
[email protected]://intiomedia.pl
+48 533 979 883
Ul.Zajezierze 82

33-230 Szczucin

+48 533 979 883

Bez nazwy-1

Profesjonalny projekt i realizacja strony internetowej od zera. Strony firmowe, sklepy, wizytówkowe, blogi, portale i każdy inny rodzaj stron. Podejmujemy się także dużych projektów.

Bez nazweeey-1

Oferujemy podniesienie pozycji twojej strony we wszystkich wyszukiwarkach internetowych, optymalizację strony oraz przygotowanie planu i analizę.

Bez nazwew3wy-1

Tańsza opcja od pozycjonowania, która również wpływa na poprawienie pozycji Państwa strony w wyszukiwarce. W tej ofercie przeprowadzamy także pełną analizę strony.

Bez naz233wy-1

Kompleksowa obsługa firmy w internecie. Wdrożenie, obsługa, bieżąca analityka, bieżące działania, marketing, strona – w tej ofercie, działamy na każdej płaszczyźnie.

Bez n32323azwy-1

Przeprowadzamy kampanie reklamowe w narzędziach takich jak Google AdSense, Facebook ads oraz Instagram ads. Planujemy, tworzymy i przeprowadzamy analitykę wyników reklamy.

B3ez nazwy-1

Tworzymy a także prowadzimy profile firmowe oraz influencerów w mediach społecznościowych takich jak Facebook oraz Instagram.

Bez nffffazwy-1

Nasz grafik zapewni Państwu profesjonalną grafikę taką jak logo, wizytówkę firmową i inne, a także przygotujemy dla Państwa świetnie sprzedające teksty marketingowe.

B2312ez nazwy-1

Przeprowadzamy szkolenia zarówno online jak i na żywo. Nasze szkolenia są skierowane ku małym firmom lub pracownikom/osobom prywatnym które potrzebują umiejętności zarządzania/tworzenia stron internetowych.

Na czym się skupiamy?

Przede wszystkim skupiamy się na klientach oraz na podnoszeniu statystyk.

Kładziemy duży nacisk na obsługę klienta – nikt nie lubi czekać, nikt nie lubi utrudnionego kontaktu czy krótkich odpowiedzi bez konkretów tylko po to by przeciągnąć na kolejne kilka dni. Wysoce dbamy o jakość obsługi klienta, przez co nasi klienci zawsze są zadowoleni. Wszystkie te usługi opierają się na zwiększaniu statystyk, dlatego też dbamy aby nasze działania maksymalnie zwiększały statystyki poprzez przykładowo wzrost sprzedaży.

a
m

Drugą rzeczą na którą kładziemy szczególny nacisk jest podnoszenie statystyk. Na statystykach opierają się praktycznie wszystkie oferowane przez nas usługi

Strona internetowa i pozycjonowanie ma zwiększyć liczbę klientów, optymalizacja zwiększyć konwersję, a copywriting przekonać klienta o słuszności zakupu danego produktu.

Darmowa wycena oraz kontakt z naszym konsultantem w celu informacji, porady lub konsultacji – 24/7 Zadzwoń już teraz: 533 979 883

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy agencją interaktywną (reklamową) z Tarnowa oferującą kompleksowe usługi w internecie. Posiadamy ponad 8 lat doświadczenia w branży, a nasi współpracownicy są najlepszymi specjalistami z danych dziedzin! Obsługujemy małe oraz średnie firmy z każdego sektora. Korzystamy także z najnowszych technologii takich jak np. nowoczesny system alertowy w przypadku wystąpienia problemów.

Do każdego zlecenia podchodzimy całkiem indywidualnie, to my dopasowujemy się do ciebie, nie ty do nas.

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, korzystamy z najnowszych technologii automatyzacji, dzięki czemu możemy zaoferować niską cenę oraz szybki czas realizacji.

CZYTAJ WIĘCEJ
KONTAKT

Nasze Portfolio

Dlaczego my?

Zastanawiasz się dlaczego to właśnie nas powinieneś wybrać?

150

Filiżanek kawy

48

Stron WWW

312

Usatysfakcjonowanych klientów

235

Zakończonych projektów

Kontakt
Niskie ceny

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie by uniknąć sytuacji zbyt dużej kwoty za małe zlecenie.

Kontakt 24/7

Nasz konsultant zawsze jest do Państwa dyspozycji, staramy się odpowiadać maksymalnie szybko i o każdej porze!

Ekspresowy czas realizacji

Korzystamy z procesów automatyzacji, dzięki czemu nasz czas realizacji jest na prawdę bardzo krótki

Doświadczony zespół

Zespół który działa w naszych projektach jest dobierany na podstawie doświadczenia i profesjonalizmu.

Darmowa wycena

Możesz się z nami skontaktować w celu wyceny strony, projektu, działań, a to wszystko za darmo.

Rabaty i usługi dodatkowe

Dla stałych klientów oferujemy wiele różnych rabatów oraz usług dodatkowych w promocyjnych cenach..

Sprawdź naszego bloga

Czyli aktualności i wiedza

Sprawdź naszą pełną ofertę, cenniki oraz dowiedz się więcej informacji na temat naszych działań. Zadzwoń do nas: 533 979 883