logo

Agencja interaktywna Tarnów

Działamy w całej Polsce oraz na całym świecie. Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt.
[email protected]://intiomedia.pl
+48 533 979 883
 

FAQ

Poznaj nasze odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania

Zanim zadasz nam pytanie, zapoznaj się z najczęstszymi zadawanymi pytaniami przez naszych klientów oraz naszymi odpowiedziami!

Jak kupić stronę?

aProces zakupu każdej usługi w naszej firmie jest bardzo szybki, przejrzysty i uczciwy. Wystarczy się z nami skontaktować w celu wyceny usługi (np. projektu strony internetowej) po czym my przesyłamy Państwu szczegółowe informację oraz wycenę. Po akceptacji, podpisujemy przejrzystą umowę i rozpoczynamy działania. Płatność za usługę następuje po jej wykonaniu. W niektórych przypadkach pobieramy zaliczki, wystawiając wcześniej na nie fakturę proformę. Współpracujemy zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi.

Czy strona będzie wyglądała nowocześnie i profesjonalnie?

aNasze działania opieramy o najnowsze rozwiązania ze świata budowy i projektowania stron internetowych, a także dbamy by były zgodne z obowiązującymi obecnie trendami tak aby zachęcić potencjalnych klientów na pozostanie i zapoznanie się z informacjami zawartymi na Państwa stronie. Nasze strony są zatem w pełni nowoczesne oraz zawierają zaimplementowane najnowsze rozwiązania technologiczne. Mogą Państwo także sprawdzić nasze portfolio by zapoznać się z dotychczasowymi zrealizowanymi projektami.

Czy pozycjonowanie działa?

aW dalszym ciągu pozycjonowanie stron jest jak najbardziej opłacalne i działa. Fakt faktem, że na obecnym rynku, działania związane z promocją strony, rozszerzają się o różne formy reklamy, a pozycjonowanie delikatnie idzie na bok, jednak nadal jest to bardzo dobra forma reklamy która zapewnia wielu odwiedzających i jest to potwierdzone statystykami.

Jak wygląda współpraca?

aWspółpraca przebiega bardzo sprawnie i szybko. Jako klient, masz kontakt z naszym biurem obsługi klienta oraz supportem 24/7. Informujemy o wszystkich czynnościach lub zmianach na bieżąco. Dokładny przebieg rozpoczęcia współpracy jest indywidualny i zależy od danego zlecenia, więcej możesz poczytać w zakładce jak działamy?

Czy wszystko jest legalne?

aTak, nasze działania są w pełni legalne. Używamy legalnych oprogramowań, nasze wykonywane czynności są zgodne z polskim prawem, a także przeprowadzamy odpowiednią dokumentację, dzięki czemu łatwo jest udokumentować przebieg transakcji np. przed urzędem skarbowym. Podpisujemy także umowy oraz wystawiamy faktury VAT.

Gdzie mogę zobaczyć wasze prace?

aWiększość naszych prac jest dostępna w zakładce portfolio. Ze względu na ich ilość, ciężko byłoby nam umieścić tam wszystkie nasze prace, a także z dnia na dzień przybywają kolejne udane projekty. Dlatego też w zakładce portfolio znajdą Państwo kilka poglądowych prac aby można było zobaczyć jak działamy i jakie efekty przynoszą nasze działania.

Czy działacie poza granicą Polski?

aTak, działamy na cały świat. Forma naszej pracy nie ogranicza nas poprzez ilość kilometrów nas dzielących od miejsca zlecenia do naszej siedziby, nasze działania są wykonywane w pełni na odległość. Oferujemy także możliwość spotkań biznesowych na całym świecie, wtedy wysyłamy naszego przedstawiciela do danego kraju i jak najbardziej istnieje taka opcja.

Kontakt z nami

Posiadamy wiele form kontaktu, takie jak: telefoniczny, e-mail, poprzez komunikatory, skype, facebook

Dokumentacja

Posiadamy własne regulaminy wewnętrzne, jak i przejrzyste umowy. Wszystko jest dokumentowane i zgodne z prawem

Support

Przez pełen okres współpracy oferujemy pełen support 24/7 w tym natychmiastowe działanie w przypadku awarii

Godziny działania

Zarówno nasze biuro obsługi klienta jak i programista działają 24/7