KAMPANIE REKLAMOWE

Co oferujemy

 • Tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowej AdWords
 • Tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowej w serwisie Facebook
 • Profesjonalnie stworzona kampania reklamowa
 • Dobór najlepszych słów kluczowych dla danej branży i tematyki
 • Analiza słów kluczowych
 • Analiza docelowego klienta
 • Analiza konkurencji i danej branży w sieci
 • Pełne dostosowanie się do wielkości budżetu klienta
 • Profesjonalne prowadzenie kampanii reklamowej
 • Raportowanie działań
 • Szybki i sprawny kontakt
 • Konkurencyjne ceny
 • Gwarancja sukcesu kampanii

ZYSK Z PRZEPROWADZONEJ KAMPANII

Przeprowadzamy profesjonalne kampanie reklamowe w oparciu o analizę klienta docelowego i przygotowanie odpowiedniej strategii, dzięki czemu nasze kampanie reklamowe cechują się dużą konwersją. Zainwestowane pieniądze w reklamę z nami, zwracają się bardzo szybko a później zarabiają już same na siebie! Skupiamy się na tym, aby nasza reklama dotarła do jak największej ilości osób oraz aby maksymalnie zachęcała ich do kliknięcia w nią i skorzystania z Państwa oferty.

Aby poznać szczegóły napisz do nas o darmową wycenę! Gwarantujemy szybkość odpowiedzi!

PEŁEN ZAKRES DZIAŁANIA

Stosujemy pełen zakres działania w prowadzonych przez nas kampaniach. Tworzymy je od zera oraz w pełni przeprowadzamy, monitorując oraz na bieżąco dostosowując. Po przeprowadzeniu kampanii tworzymy szczegółowy raport wraz ze statystykami aktywności kampanii. Jesteśmy kompleksową agencją interaktywną, także oferujemy wszelkie usługi z zakresu marketingu internetowego, także pełną obsługę firmy w internecie, w której skład wchodzą m.in. tworzenie stron firmowych, pozycjonowanie, optymalizacje, plany marketingowe, obsługa social mediów, kampanie reklamowe oraz wiele innych. Aby poznać szczegóły pełnej obsługi firmy w internecie prosimy kliknąć przycisk poniżej.

ZADZWOŃ DO NAS: +48 533 979 883 (INFOLINIA CZYNNA 24/7!)

Co zapewniamy W USŁUDZE KAMPANII REKLAMOWYCH

 • Szybki czas przygotowania kampanii (1-2 dni robocze)
 • Wygodna i rzetelna umowa bez zaliczki
 • Niskie ceny utworzenia i przeprowadzenia kampanii
 • Szybki i sprawny kontakt 24/7 (e-mail, facebook, telefon i wiele innych form kontaktu)
 • Profesjonalizm - Każdą kampanię traktujemy jako wyzwanie
 • Obsługę przez indywidualnego konsultanta
 • Możliwość dłuższej współpracy (zniżki, promocje na inne nasze usługi)
 • Pełne dostosowanie się do uwag klienta
 • Dobranie odpowiedniego budżetu
 • Statystyki oraz raporty
 • Pełne podsumowanie kampanii

Cennik

Podane ceny, są cenami brutto. Są to ceny bez ukrytych dodatkowych opłat! Ceny są podane od najniższego stopnia, indywidualna wycena następuje po konsultacji. Są to ceny które klient płaci nam za stworzenie i obsługę kampanii (nie wliczamy tutaj budżetu przeznaczonego na samą reklamę).

 • Tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowej AdWords – Indywidualnie (zależy od wielu czynników m.in. od wielkości budżetu klienta, który chce przeznaczyć na reklamę)
 • Tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowej w serwisie Facebook – Indywidualnie (zależy od wielu czynników m.in. od wielkości budżetu klienta, który chce przeznaczyć na reklamę)

ADWORDS

miesięczny Budżet na reklamę - do 500 zł

od 199zł

BRUTTO miesiecznie

ADWORDS

miesięczny Budżet na reklamę - do 1500 zł

od 299zł

BRUTTO miesiecznie

ADWORDS

miesięczny Budżet na reklamę - do 3500 zł

OD 399ZŁ

BRUTTO miesiecznie

Jak przebiega realizacja?

Nasze usługi przebiegają bardzo szybko i sprawnie, po kontakcie i ustaleniu szczegółów, przesyłamy Państwu krótką i przejrzystą umowę. Po podpisaniu umowy, przechodzimy do realizacji usługi. Gdy kampania zostanie zakończona, przesyłamy Państwu podsumowanie oraz statystyki a następnie wystawiamy fakturę VAT. Nie potrzebujemy zaliczki, zapłata następuje po wykonaniu usługi!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy wycena jest darmowa?

Tak, wycena, pytania kierowane do nas, wstępna analiza działań – wszystko jest całkowicie darmowe. Nie pobieramy  jakichkolwiekopłat za wycenę, konwersację, pytania, wstępne analizy.

Czym jest kampania reklamowa?

Kampania reklamowa, to działania przeprowadzone na danej platformie lub w danej części internetu, które za zadanie mają umożliwić zdobycie nowych klientów lub rozpoznawalności. W internecie kampanie reklamową najczęściej przeprowadza się w: Google, Facebooku, Instagramie oraz YouTubie. Nasza usługa obejmuje wszystkie te platformy.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

Etapy współpracy zostały opisane wyżej. Dodatkowo są Państwo na bieżąco informowani na jakim etapie jest kampania reklamowa. Dostają Państwo raporty oraz bieżące statystyki. Każdy krok jest z Państwem konsultowany, więc nic się nie dzieje za plecami klienta, wszystko jest klarowne i przejrzyste.

CZY PODPISUJEMY UMOWĘ?

Tylko w przypadku wyraźnej chęci klienta. W przypadku mniejszych kwot nie potrzebujemy podpisanej umowy ani nawet zaliczki. W przypadku dużych kwot oraz jeśli klient nie wyraża chęci na podpisanie umowy, to wymagana jest zaliczka. Jeśli na dużą kwotę podpisujemy umowę, to zaliczka nie jest wymagana, a płatność odbywa się po wykonaniu zlecenia.

WYSTAWIACIE FAKTURY VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT 23%. Posiadamy także status płatnika VAT UE więc możemy wystawić fakturę na firmę z zagranicy. Dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy także firmy działające za granicą.

JAKI JEST KOSZT KAMPANII?

Orientacyjny cennik został podany powyżej. Jednak każda kampania reklamowa to nowe wyzwanie. Każda kampania reklamowa różni się od poprzedniej, jest wiele czynników które to definiują takie jak m.in. rodzaj platformy, rodzaj firmy, rodzaj reklamy, wielkość budżetu, klient docelowy i wiele innych. Dlatego też, kampania jest szczegółowo wyceniana indywidualnie. Aby otrzymać darmową wycenę, prosimy o kontakt!

NIE ZNAM SIĘ NA reklamie, CZY TO PROBLEM?

Nie wymagamy żadnej wiedzy od naszych klientów na temat kampanii reklamowych przeprowadzanych w internecie. Zajmujemy się wszystkim od zera do końca, ale to nie oznacza że nasz klient pozostaje w niewiedzy. Tłumaczymy bardzo przejrzyście, a także tworzymy z kampanii statystyki oraz raporty które są klarowne i wprost mówią o aktywności oraz wzrostach. Dlatego nawet osoba która nie ma wiedzy na temat kampanii reklamowych w internecie, z nami, odnajdzie się w tym temacie.

CZY SĄ UKRYTE KOSZTY?

Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów, mówimy wprost jaka jest cena i za jakie działania. Klient płaci tylko za działania które zostały wcześniej obustronnie ustalone. Nie pobieramy dodatkowych opłat ani nie ma żadnych ukrytych abonamentów. Jeśli piszemy w mailu czy umowie że płatność to np. 599 zł brutto to taka jest kwota całości i jest to kwota płatna jednorazowo. W przypadku abonamentu miesięcznego, w wycenie wyraźnie informujemy o tym fakcie i podkreślamy, nie stosujemy małych druczków pod koniec umowy, jesteśmy rzetelni.

Jak zakupić u nas usługę kampanii reklamowych?

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać darmową wycenę! Wypełnienie formularza jest darmowe i niezobowiązujące! Także bez problemu możesz dowiedzieć się ile Twoja kampania będzie kosztować!

Jeśli chcesz zakupić u nas kampanię reklamową, to prosimy kontaktować się z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy:

+48 533 979 883

kontakt@intiomedia.pl