logo

Agencja interaktywna Tarnów

Działamy w całej Polsce oraz na całym świecie. Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt.
[email protected]://intiomedia.pl
+48 533 979 883

Obsługa Firmy W Internecie.

Kompleksowa obsługa która pomoże rozwinąć skrzydła twojej firmie

Jesteśmy agencją interaktywną oferującą kompleksowe usługi internetowe, więc oprócz konkretnych usług jak realizacja strony internetowej, z chęcią podejmujemy się działań pełnej obsługi firmy w internecie. Przekazujesz nam tylko informację dotyczące swojego biznesu oraz modelu działania stacjonarnie, a my to przełożymy na internet! Od zera wykreujemy twoją firmę w internecie, zaczynająć od realizacji strony firmowej lub sklepu a kończąc na takich rzeczach jak pozycjonowanie, kreowanie wizerunku, social media czy grafika i copywriting. A więc, dzięki naszej obsłudze twojej firmy, zyskujesz pełny plan działania i jego realizację na rozwój firmy w internecie, a także zdobycie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży.

Pełna obsługa oraz niska cena? Tak, to możliwe! Dzięki pełnej obsłudze, na każdej z oferowanych usług zyskujesz dużą zniżkę! Dzięki czemu pełna obsługa firmy w internecie nie jest aż tak kosztowna i w ogólnym zarysie pozwala oszczędzić na pojedynczych usługach.

Skontaktuj Się
Poznaj Szczegóły

Pełen Zakres Działania

Wiele benefitów i usług w jednej cenie!

Nie znasz się na tworzeniu stron, kreowaniu marki w internecie, social mediach i innych? A może nie masz czasu lub ogromnych pieniędzy aby utworzyć własny zespół firmowy który by się tym zajmował? Jesteśmy świetną opcją, oferujemy pełne działania w internecie które gwarantujemy, że zaowocują rozwojem Twojej firmy! Szybki kontakt z zespołem obsługującym twoją firmę, utrzymana konwencja i model, indywidualne podejście – to wszystko powoduje, że będziesz się czuł jakbyś miał swój własny zespół odpowiedzialny za te zadania! Ale tak na prawdę, będziesz miał nas i to za 1/3 ceny którą byś musiał poświęcić na zatrudnienie informatyków, pozycjonerów i copywriterów!

Realizacja strony internetowej

Prowadzenie Social Mediów

Kampanie reklamowe

Pozycjonowanie www

Grafika i copywriting

Raporty i statystyki

a

Co zyskujesz?

Dlaczego warto przerzucić się na internet?

Rozwój firmy
Wzrost liczby klientów/sprzedaży
Wzrost kontaktów
Wzrost rozpoznawalności
Tańszy marketing

Aby poznać więcej szczegółów, doradzić się, poznać indywidualną wycenę, prosimy o kontakt. Kontakt i wycena jest całkowicie darmowa i bez zobowiązań.

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Odezwiemy się do ciebie aby ustalić szczegóły oraz indywidualną cenę. Kontakt oraz wycena jest w pełni darmowa i niezobowiązująca!

18918

    Imię oraz nazwa firmy

    E-mail

    Temat wiadomości

    Treść wiadomości


    Lub zadzwoń do nas: 533 979 883