SOCIAL MEDIA

CO ZAWIERA USŁUGA OBSŁUGI SOCIAL MEDIÓW?

Bazujemy na dwóch mediach społecznościowych, facebooku oraz instagramie. Jeśli chodzi o facebook, usługa opiera się o dodawanie systematycznych postów według planu, tworzenie postów, grafiki do wpisów, lajkowanie komentarzy, komentowanie, odpowiadanie, odpowiadanie na wiadomości, dodawanie nowych zdjęć – czyli pełna obsługa. Jeśli chodzi o instagrama, to również oferujemy pełną obsługę, jednak metoda rozliczenia jest trochę inna, ponieważ rozliczamy się za ilość obserwujących którzy zaobserwowali profil podczas naszego prowadzenia profilu. Są również inne metody rozliczania, ale w tym celu prosimy o kontakt.

WZROST AKTYWNOŚCI

Nasze usługi różnią się tym, że nasza praca jest widoczna. Otóż monitorujemy statystyki i nasze działania, dlatego mamy potwierdzenie w liczbach takich jak np. wzrost obserwujących, wzrost kliknięć
“lubię to” od czasu gdy rozpoczęliśmy działania na profilu.

 • Tworzenie firmowych profilów społecznościowych
 • Analiza aktywności
 • Rzetelne i systematyczne powiększanie aktywności
 • Docieranie do jak największego grona odbiorców
 • Systematyczne prowadzenie
 • Dodawanie grafiki
 • Tworzenie i dodawanie postów
 • Odpowiedzi na komentarze
 • Odpowiedzi na wiadomości

Aby poznać szczegóły napisz do nas o darmową wycenę! Gwarantujemy szybkość odpowiedzi!

PEŁEN ZAKRES DZIAŁANIA

Od firmy z którą będziesz współpracował oczekujesz czegoś więcej niż obsługi social mediów? To dobrze się składa! Nasza oferta jest bardzo szeroka i obejmuje dużo większy zakres niż same prowadzenie social mediów. Przygotujemy strategię rozwoju firmy w internecie, zaprojektujemy stronę, będziemy ją prowadzić, zapewnimy grafikę oraz wyjątkowe teksty, zajmiemy się marketingiem i reklamami (google, social media), pozycjonowaniem, prowadzeniem social mediów – jednym słowem wszystko co potrzebuje Twoja firma by otworzyć się na internet oraz się w nim wybić!

Pełna obsługa oraz niska cena? Tak, to możliwe! Dzięki pełnej obsludze, na każdej z oferowanych usług zyskujesz mega zniżkę! Dzięki czemu pełna obsługa firmy w internecie nie jest aż tak kosztowna!

ZADZWOŃ DO NAS: +48 533 979 883 (INFOLINIA CZYNNA 24/7!)

Co zapewniamy W USŁUDZE SOCIAL MEDIÓW

 • Wygodna i rzetelna umowa bez zaliczki
 • Sumienne wykonywanie zaplanowanych obowiązków
 • Niskie ceny
 • Szybki i sprawny kontakt 24/7 (e-mail, facebook, telefon i wiele innych form kontaktu)
 • Profesjonalizm
 • Obsługę przez indywidualnego konsultanta
 • Możliwość dłuższej współpracy (zniżki, promocje na inne nasze usługi)
 • Zaangażowanie kilku osób w projekt
 • Statystyki oraz raporty
 • Pełna obsługa
 • Przygotowanie grafiki oraz treści postów
 • Przygotowanie strategii rozwoju
 • Przyrost 1000 obserwujących na instagramie miesięcznie

Cennik

Podane ceny, są cenami przykładowymi i są to ceny brutto miesięcznie. Indywidualna cena jest ustalana podczas wyceny i zależy ona np. od wielkości fanpage. Są to ceny bez ukrytych dodatkowych opłat! Ceny są podane od najniższego stopnia, indywidualna wycena następuje po konsultacji.

FACEBOOK

do 3 postów tygodniowo

349zł

BRUTTO MIESIĘCZNIE

INSTAGRAM

1000 obserwujących

299zł

BRUTTO JEDNORAZOWO

Jak przebiega realizacja?

Nasze usługi przebiegają bardzo szybko i sprawnie, po kontakcie i ustaleniu szczegółów, przesyłamy Państwu krótką i przejrzystą umowę która jest wymagana w przypadku tych usług. Następnie przechodzimy do działania, na bieżąco informując Państwa oraz przesyłając raporty oraz statystyki (aktywności lub np. przyrostu obserwujących na instagramie). Nie potrzebujemy zaliczki, zapłata następuje po wykonaniu usługi!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy wycena jest darmowa?

Tak, wycena, pytania kierowane do nas, wstępna analiza działań – wszystko jest całkowicie darmowe. Nie pobieramy  jakichkolwiekopłat za wycenę, konwersację, pytania, wstępne analizy.

Czym się dokładnie zajmujemy?

Oferujemy kompleksową obsługę. Także, to nie jest samo dodawanie kilku postów i tyle, tworzymy profile od podstaw i je systematycznie prowadzimy, optymalizując oraz dbając o każdy szczegół a także przygotowujemy zestawienie statystyk. Nasza usługa powoduje całkowite odciążenie Państwa z zakresu social mediów.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

Etapy współpracy zostały opisane wyżej. Dodatkowo są Państwo informowani na każdym etapie naszej współpracy o przebiegu zlecenia. Przez cały okres współpracy, mają Państwo też możliwość bezpośredniego kontaktu z główną osobą będącą odpowiedzialną za prowadzenie social mediów, w formie kontaktu telefonicznego, mailowego czy poprzez aplikację messenger.

CZY PODPISUJEMY UMOWĘ?

W przypadku usług związanych z social mediami zawsze podpisujemy umowę. Dlatego też płatność odbywa się po zakończeniu zlecenia lub okresie rozliczeniowym (31 dni), bez jakichkolwiek zaliczek.

WYSTAWIACIE FAKTURY VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT 23%. Posiadamy także status płatnika VAT UE więc możemy wystawić fakturę na firmę z zagranicy. Dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy także firmy działające za granicą.

JAKI JEST KOSZT OSTATECZNY?

Orientacyjny cennik został podany powyżej. Nie ma ukrytych kosztów ani kosztów dodatkowych. Docelowa i ostateczna cena jest ustalana indywidualnie i jest ona mocno zaznaczana podczas wymiany mailu lub kontaktu telefonicznego tak aby nie było niedomówień. Znają Państwo zawsze ostateczną cenę i nie ma później dodatkowych kosztów.

NIE ZNAM SIĘ NA STRONACH, CZY TO PROBLEM?

Nie wymagamy żadnej wiedzy od naszych klientów na temat stron czy internetu. To raczej działa w drugą stronę, klient wymaga wiedzy od nas, a my z chęcią oprócz realizacji strony dzielimy się nią. Po wykonaniu strony, klient zostaje przeszkolony z zakresu obsługi swojej strony, a także udzielamy mu porad jak utrzymać stronę w należytym porządku. Jesteśmy także otwarci na pytania i z chęcią udzielamy odpowiedzi.

CZY SĄ UKRYTE KOSZTY?

Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów, mówimy wprost jaka jest cena i za jakie działania. Klient płaci tylko za działania które zostały wcześniej obustronnie ustalone. Nie pobieramy dodatkowych opłat ani nie ma żadnych ukrytych abonamentów. Tak jak wyżej zostało to już poruszone, nie stosujemy praktyk które miałyby wprowadzić klienta w błąd lub ukrywać przed nim jakieś dodatkowe koszty.

Jak zakupić u nas usługę tworzenia I PROWADZENIA SOCIAL MEDIÓW?

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać darmową wycenę! Wypełnienie formularza jest darmowe i niezobowiązujące! Także bez problemu możesz dowiedzieć się ile będzie kosztować taka usługa!

Jeśli chcesz zakupić u nas usługę, to prosimy kontaktować się z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy:

+48 533 979 883

kontakt@intiomedia.pl