SZKOLENIA z WORDPRESS

SZKOLENIA Z WORDPRESS

Co wchodzi w skład szkolenia:

 • WordPress
 • Budowa prostych stron firmowych
 • Obsługa stron internetowych
 • Szkolenia firmowe

Przeprowadzanie szkoleń

Oferujemy przeprowadzanie szkoleń, zarówno internetowych za pomocą komunikatorów (z udostępnianiem ekranu i prezentacją) jak i szkoleń stacjonarnych na terenie województw: małopolskie, świętokrzyskie oraz podkarpackie. Nasze szkolenia są kierowane zarówno do firm jak i osób indywidualnych (w tym np. blogerów). Nasze szkolenia opierają się na zapoznaniu i praktycznym wykorzystaniu wiedzy związanej z podstawami WordPressa oraz bardziej zaawansowaną wiedzą, a także wiele praktycznych ćwiczeń które uczą i pozwolą nabyć praktyczne umiejętności jednocześnie. W czasie szkoleń, osoby mogą zadawać pytania, a także dostają po szkoleniu wsparcie merytoryczne, w postaci bieżącego kontaktu z osobą przeprowadzającą szkolenie.

Cennik

FIRMOWE - Internetowe

PODSTAWY WORDPRESS

749zł

BRUTTO

ZAAWANSOWANY KURS WORDPRESS

899zł

BRUTTO

PEŁNY KURS WORDPRESS

1199ZŁ

BRUTTO

FIRMOWE - NA ŻYWO

PODSTAWY WORDPRESS

899zł

BRUTTO

ZAAWANSOWANY KURS WORDPRESS

1199zł

BRUTTO

PEŁNY KURS WORDPRESS

1449ZŁ

BRUTTO

INDYWIDUALNE INTERNETOWE

PODSTAWY WORDPRESS

449zł

BRUTTO

ZAAWANSOWANY KURS WORDPRESS

549zł

BRUTTO

PEŁNY KURS WORDPRESS

649ZŁ

BRUTTO

INDYWIDUALNE NA ŻYWO

PODSTAWY WORDPRESS

649zł

BRUTTO

ZAAWANSOWANY KURS WORDPRESS

799zł

BRUTTO

PEŁNY KURS WORDPRESS

999ZŁ

BRUTTO

Podane ceny, są cenami brutto. Są to ceny jednorazowe bez ukrytych dodatkowych opłat! Ceny są podane od najniższego stopnia, indywidualna wycena następuje po konsultacji.

ZADZWOŃ DO NAS: +48 533 979 883 (INFOLINIA CZYNNA 24/7!)

Co zapewniamy NA NASZYCH SZKOLENIACH

 • Szybki czas realizacji (zazwyczaj 4-5 dni robocze)
 • Wygodna i rzetelna umowa bez zaliczki
 • Niskie ceny
 • Obsługa graficzna strony w cenie
 • Przygotowanie treści na stronę w cenie
 • Szybki i sprawny kontakt 24/7 (e-mail, facebook, telefon i wiele innych form kontaktu)
 • Profesjonalizm - Każdy projekt traktujemy jako wyzwanie 
 • Nowoczesny design - Nowoczesne slajdery, interaktywne buttony, wideo w tle itd.
 • Obsługę przez indywidualnego konsultanta
 • Możliwość dłuższej współpracy (zniżki, promocje na inne nasze usługi)
 • Pełne dostosowanie się do zaleceń i potrzeb klienta - To ty tworzysz swoją stronę w wyobraźni! A my ją realizujemy!
 • Możliwość poprawek bez ograniczeń
 • Wsparcie techniczne przez 12 miesięcy w cenie
 • Dostosowywanie się strony do każdego rodzaju ekranu - Strona idealnie wyświetla się na telefonach, tabletach itp.
 • Pełna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek - Nasze strony są przyjazne seo

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy wycena strony jest darmowa?

Tak, wycena, pytania kierowane do nas, wstępna analiza działań – wszystko jest całkowicie darmowe. Nie pobieramy  jakichkolwiekopłat za wycenę, konwersację, pytania, wstępne analizy.

Czym jest hosting oraz domena?

Hosting jest to udostępnianie miejsca na serwerze abyśmy na nim mogli umieścić pliki naszej strony. Strona składa się z różnych plików np. grafiki takiej jak logo. Pliki te muszę się gdzieś znajdować i być dostępne cały czas aby osoby które wchodzą na naszą stronę mogły ją przeglądać. W tym celu zostały stworzone odpowiednie serwery – komputery – gdzie umieszczone są pliki naszej strony i są one udostępniane do sieci przez 24 godziny na dobę. Domena natomiast, jest to nazwa którą wpisujemy w pasek adresu przeglądarki aby wyszukać daną stronę internetowa np. www.przyklad.pl Gdzie “przyklad.pl” jest domeną.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

Etapy współpracy zostały opisane wyżej. Dodatkowo są Państwo na bieżąco informowani na jakim etapie jest realizacja strony internetowej. Przez cały okres współpracy, mają Państwo też możliwość bezpośredniego kontaktu z osobą będącą odpowiedzialną za realizację projektu strony, w formie kontaktu telefonicznego, mailowego czy poprzez aplikację messenger.

CZY PODPISUJEMY UMOWĘ?

Tylko w przypadku wyraźnej chęci klienta. W przypadku mniejszych kwot nie potrzebujemy podpisanej umowy ani nawet zaliczki. W przypadku dużych kwot oraz jeśli klient nie wyraża chęci na podpisanie umowy, to wymagana jest zaliczka. Jeśli na dużą kwotę podpisujemy umowę, to zaliczka nie jest wymagana, a płatność odbywa się po wykonaniu zlecenia.

WYSTAWIACIE FAKTURY VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT 23%. Posiadamy także status płatnika VAT UE więc możemy wystawić fakturę na firmę z zagranicy. Dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy także firmy działające za granicą.

JAKI JEST KOSZT STRONY?

Orientacyjny cennik został podany powyżej. Jednak każda strona to dla nas nowe wyzwanie, traktujemy to bardzo indywidualnie i dopasowujemy się do wymagań klienta, przez co cena może się wahać. Czynniki wpływające na cenę to: specyfikacja strony, trudność w realizacji, ilość grafiki, ilość tekstu, ilość produktów, ilość podstron i inne. Dlatego aby poznać cenę twojej wymarzonej strony, prosimy o kontakt w celu darmowej wyceny.

NIE ZNAM SIĘ NA STRONACH, CZY TO PROBLEM?

Nie wymagamy żadnej wiedzy od naszych klientów na temat stron czy internetu. To raczej działa w drugą stronę, klient wymaga wiedzy od nas, a my z chęcią oprócz realizacji strony dzielimy się nią. Po wykonaniu strony, klient zostaje przeszkolony z zakresu obsługi swojej strony, a także udzielamy mu porad jak utrzymać stronę w należytym porządku. Jesteśmy także otwarci na pytania i z chęcią udzielamy odpowiedzi.

CZY SĄ UKRYTE KOSZTY?

Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów, mówimy wprost jaka jest cena i za jakie działania. Klient płaci tylko za działania które zostały wcześniej obustronnie ustalone. Nie pobieramy dodatkowych opłat ani nie ma żadnych ukrytych abonamentów. Jeśli piszemy w mailu czy umowie że płatność to np. 599 zł brutto to taka jest kwota całości i jest to kwota płatna jednorazowo. W przypadku abonamentu miesięcznego, w wycenie wyraźnie informujemy o tym fakcie i podkreślamy, nie stosujemy małych druczków pod koniec umowy, jesteśmy rzetelni.

Jak zakupić u nas szkolenie?

Wypełnij poniższy formularz aby się z nami skontaktować.

Jeśli chcesz zakupić u nas stronę, to prosimy kontaktować się z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy:

+48 533 979 883

kontakt@intiomedia.pl