logo

Agencja interaktywna Tarnów

Działamy w całej Polsce oraz na całym świecie. Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt.
[email protected]://intiomedia.pl
+48 533 979 883
asasasasasas

Tworzymy Internet Lepszym Miejscem.

Projektujemy nowoczesne strony internetowe

Tworzymy od podstaw projekty stron internetowych z użyciem najnowocześniejszych narzędzi oraz fachowej wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Nie zawyżamy cen, nie przeciągamy, informujemy na bieżąco – stawiamy na rzetelność we współpracy. Nasze strony są w pełni dostosowane na wszystkie urządzenia mobilne, zaktualizowane oraz zoptymalizowane technicznie a także pod kątem SEO, dzięki czemu strona już od samego początku notuje wysoką ilość wejść!

Skontaktuj Się
Zobacz Więcej Szczegółów

Pełen Zakres Działania

Działamy w pełnym zakresie

Od firmy z którą będziesz współpracował oczekujesz czegoś więcej niż stworzenie strony? To dobrze się składa! Nasza oferta jest bardzo szeroka i obejmuje dużo większy zakres niż sama realizacja stron. Przygotujemy strategię rozwoju firmy w internecie, zaprojektujemy stronę, będziemy ją prowadzić, zapewnimy grafikę oraz wyjątkowe teksty, zajmiemy się marketingiem i reklamami (google, social media), pozycjonowaniem, prowadzeniem social mediów – jednym słowem wszystko co potrzebuje Twoja firma by otworzyć się na internet oraz zdobyć wysoką pozycję!

Pełna obsługa oraz niska cena? Tak, to możliwe! Dzięki pełnej obsludze, na każdej z oferowanych usług zyskujesz mega zniżkę! Dzięki czemu pełna obsługa firmy w internecie nie jest aż tak kosztowna!

Strony firmowe

Portale

Blogi

Sklepy internetowe

Serwisy

Fora internetowe

dddddddddd

Własna Strona Internetowa

Twoja Własna Nowoczesna Strona Internetowa

Pełna realizacja

Projektujemy stronę i wykonujemy ją od samego początku do końca. Państwo otrzymują gotową i działającą stronę internetową.

Design

Design naszych stron jest nowoczesny i wyjątkowy. Dbamy o unikalność strony i grafiki znajdującej się na niej.

Optymalizacja

Każdą stronę podczas realizacji od razu w pełni optymalizujemy. Dlatego gotowa strona jest szybka i zgodna ze standardami SEO.

Funkcjonalność

Otrzymają Państwa w pełni funkcjonalną i sprawną stronę. Zarządzanie stroną również jest bardzo proste, wszystko zostaje Państwu wyjaśnione.

Wybierz Swój Plan Cenowy.

Poniżej znajdziesz orientacyjne ceny za stronę firmową

SUPER OPCJA
PODANE CENY SĄ CENAMI BRUTTO

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Odezwiemy się do ciebie aby ustalić szczegóły oraz indywidualną cenę. Kontakt oraz wycena jest w pełni darmowa i niezobowiązująca!

aaaaaaaaaaaa

    Imię oraz nazwa firmy

    E-mail

    Temat wiadomości

    Treść wiadomości


    Lub zadzwoń do nas: 533 979 883