logo

Agencja interaktywna Tarnów

Działamy w całej Polsce oraz na całym świecie. Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt.
[email protected]://intiomedia.pl
+48 533 979 883

Zmiany na stronie naszej agencji

nasza agencja interaktywna zmiany

Zmiany na stronie naszej agencji

Witamy wszystkich!

Mamy przyjemność poinformować, że nasza Agencja Interaktywna rozwija się w szybkim tempie! Lista naszych klientów z dnia na dzień rośnie, co bardzo nas cieszy i dlatego postanowiliśmy mocno zainwestować w nasz rozwój.

Jest to wpis informacyjny, w którym chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka najnowszych informacji dotyczących naszej Agencji interaktywnej.

  • Zmieniamy naszego dostawce hostingu.
  • Zmieniamy także klienta poczty, z związku z czym, e-maile które zostaną do nas wysłane, pomiędzy godziną 22:00 dnia 14.04.2018r. a godziną 23:00 dnia następnego, mogą do nas nie dotrzeć. Zmiana będzie się odbywała przez całą niedzielę.
  • Z racji, iż mieliśmy określony termin startu naszej agencji, to nie posiadaliśmy dużo czasu na stworzenie naszej strony, a więc obecnie na bieżąco wprowadzamy wiele nowych zmian graficznych oraz technicznych ulepszając i ułatwiając poruszanie się po naszej stronie.
  • Przygotowujemy własny autorski system zarządzania (CMS), na którym będziemy bazować budując strony dla klientów. Nasz CMS jest w fazie tworzenia, niestety będzie trzeba jeszcze poczekać aż będziemy mogli go Państwu zaprezentować.
  • Tworzymy także pakiet autorskich szablonów opartych o WordPress, z których będą mogli korzystać tylko nasi klienci, co zapewni im swoją unikalność.

Więcej informacji pojawi się w następnym wpisie informacyjnym.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, z którego można czerpać wiele darmowych porad i wskazówek na temat stron internetowych oraz pozycjonowania. Zapraszamy chętnych do skorzystania z naszych usług.

 

Pozdrawiamy OnFresh

admin
No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website